Gate Wealth referans Programı , Her ref için 25.000$’a Varan Bonus Kazanın

Photo of author

By admin

Gate.io, değerli kullanıcılarına müjdeli bir haber sunuyor: Gate Wealth Tavsiye Programı artık daha kârlı ve rekabetçi! Sizlere olan sürekli desteğiniz için içtenlikle teşekkür ediyoruz ve bu etkinliğe katılarak çok avantajlı komisyonlara erişim sağlayabilirsiniz.

Kimler Katılabilir:

  1. Davet edenler: Gate.io’nun mevcut kullanıcıları, KOL’ler, bağlı kuruluşlar ve benzeri tüm kullanıcılar.
  2. Davetliler: Son 3 ay içinde herhangi bir “Gate Wealth” ürününe abone olmamış kullanıcılar.

Nasıl Katılabilirsiniz: Lütfen bu formu doldurun, [email protected] adresiyle iletişime geçin veya Telegram üzerinden @KA_EMEA ve @KA_APAC adreslerinden bize ulaşın.

Etkinlik Dönemi: 22 Eylül 2023 – 30 Ekim 2023

Etkinlik Detayları:

Etkinlik 1: Her Davet İçin 25.000$’a Varan Bonus! Etkinlik süresince arkadaşlarınızı Gate.io’ya davet edin ve Gate Wealth’in 30 gün veya daha uzun Sabit Gelir ürünlerine abone olmalarını sağlayın. İlk 6 ay boyunca, arkadaşlarınızın abonelik kazançlarına göre komisyon ödülleri kazanacaksınız.

Davetçi Komisyonu Hesaplaması: (Kademe Başına Abonelik Tutarı / 365 × Abonelik Süresi × Müşterinin Yıllık Faiz Oranı × APR Komisyon Oranı)

Kademe Başına Abonelik Tutarı ve APR Komisyon Oranı aşağıdaki gibidir:

  • 30 günlük (veya daha uzun) Sabit Gelir Ürünü – USDT
  • 30 gün (veya daha uzun) Sabit Gelir Ürünü – BTC
  • 30 gün (veya daha uzun) Sabit Gelir Ürünü – ETH

Etkinlik 2: Varlık Ürünleri Hakkında Geri Bildirim Verin ve VIP Yükseltmeleri Alın! Etkinlik süresince “Geri Bildirim Formu”nda Gate Wealth ürünlerine ilişkin yapıcı, spesifik ve net geri bildirimlerde bulunun. Onaylanan önerileriniz üzerine 30 günlük VIP seviye+1 ödülü alacaksınız. Geri bildiriminiz, ürün deneyimini geliştirmemize ve size ek VIP ayrıcalıkları sunmamıza yardımcı olacaktır!

Fon Güvenliği ve Çeşitli Yatırım Çözümleri: Gate Wealth olarak müşteri fonlarının güvenliğine büyük önem veriyoruz. Ayrı Yatırım Hesapları, Yatırım Fonu İzleme, Merkle Ağacı Denetimi, %100 Fon Haritalaması gibi önlemleri hayata geçirerek yatırımlarınızın güvenliğini sağlıyoruz.

Etkinliğe katılmak ve kazanmak için şimdi kayıt olun! Unutmayın, hem davetli hem de davetli hesaplarının KYC sertifikasyonunu tamamlaması gerekmektedir.

Not:

  1. Hem davetli hem de davetli hesapları KYC sertifikasyonunu tamamlamalıdır.
  2. Davetlinin komisyon ödülleri, her davetlinin aboneliğinden sonraki 14 iş günü içinde dağıtılacaktır.
  3. Yasaklanan eylemler arasında hesabın yeniden başlatılması, sahte hesaplar, hesap takasları vb. yer almaktadır. Herhangi bir ihlal, etkinlikten diskalifiye edilmeye ve ödüllerin reddedilmesine neden olacaktır.

Yorum yapın