Bitget Şanslı Çark Etkinliği: 100 USDT Kazanma Fırsatı

Photo of author

By admin

Bitget, yeni kullanıcılara özel muhteşem bir fırsat sunuyor! Hemen bir Bitget hesabı açın ve şu anda geçerli olan özel üyelik bağlantısı üzerinden kaydınızı tamamlayın.

Etkinliğe katıldığınızda size bir çark çevirme hakkı verilecek ve 90 puan toplamanız gerekecek. Ortalama olarak, şanslı çarktan 14x ile 5x arasında şanslı coinler kazanabilirsiniz. 100 puan olduğunuzda, puanlarınız sisteme yansıtılacak ve 3 gün içinde hesabınıza 100 USDT ödülü yatırılacaktır.

Ayrıca, bağlantımdan üye olan kullanıcılar için %15 komisyon indirimi mevcuttur. Ödül merkezindeki görevleri tamamlayarak ekstra avantaj elde edebilirsiniz. Unutmayın ki 7 Dolar vadeli işlem bonusunu çekebilir ve bu bonusla elde ettiğiniz tüm karı çekebilirsiniz. İmla kurallarına uyarak daha fazla detayı aşağıda bulabilirsiniz. Hemen katılın, büyük ödülleri kaçırmayın!”


ETKİNLİK KURALLARI

  1. Etkinliğe katılmadan önce şartlar ve koşulları detaylı bir şekilde inceleyin, özellikle etkinlik görevleri, ödül dağıtımı ve kullanıcı hesabı gereksinimleriyle ilgili olanları dikkatlice okuyun. Etkinliğe katılmak, kuralları okuyup tam olarak anladığınızı ve bunlara uymayı gönüllü olarak kabul ettiğiniz anlamına gelir.
  2. Arkadaşlarınızı etkinliğe davet ettiğinizde ve onlar çeşitli görevleri tamamladığında, Şans Çarkı etkinliğinde çevirme hakkı kazanın. Arkadaşlarınızın görev ilerleyişini sayfada görebilir, ayrıntılı kayıtlar Geçmiş sayfasında bulunabilir.
  3. Her etkinlik turu 48 saat sürer. Kullanıcılar etkinliği paylaşarak veya arkadaşlarını kaydolmaya ve işlem yapmaya davet ederek çevirme hakkı kazanabilirler.
  4. Davet ettiğiniz arkadaşlarınız kaydolduğunda ve en az 50 USDT işlem yaptığında çevirme hakkı kazanırsınız. Davetlileriniz kayıt olduktan sonra 1.000 USDT yeni kullanıcı ödülü alır. Aynı cihaz, cep telefonu numarası veya hesap ile ilişkilendirilen kullanıcılar sadece bir kez sayılır.
  5. Şanslı Çekiliş Açıklaması: Referans bağlantısını paylaşıp, 1 arkadaşınızı Bitget’e kaydolmaya davet ettiğinizde veya davet edilen kullanıcı 50 USDT işlem hacmine ulaştığında 1 şanslı çekiliş denemesi alırsınız. Bağlantı paylaşarak, tur başına en fazla 5 şanslı çekiliş denemesi ve tur başına kayıt olan her yeni kullanıcı için 5 şanslı çekiliş denemesi elde edebilirsiniz. Davet ettiğiniz kullanıcılar 50 USDT işlem hacmine ulaştığında, 1 deneme hakkınız olacaktır. Her etkinlik turu sonrasında, kullanılmayan tüm Şanslı Çekiliş denemeleri silinecek ve bir sonraki tura aktarılmayacaktır.
  6. Her çevirdiğinizde Şans Çarkı’ndan rastgele sayıda şans coini alacaksınız. 100 coine ulaştığınızda, 100 USDT ödülü alırsınız. Ödüller, onaylandıktan sonra üç iş günü içinde hesabınıza dağıtılır.
  7. Bitget iş ortakları ve partnerleri bu etkinliğe katılamaz.
  8. Alt hesaplar etkinliğe katılmak için uygun değildir. Alt hesapların işlem hacmi ana hesaplara eklenmez.
  9. Bu etkinliğe ve “Destek Ol-Kazan” etkinliğine aynı anda katılamazsınız. Zaten “Destek Ol-Kazan” etkinliğine katılmışsanız, bu etkinliğe kaydolduğunuzda “Destek Ol-Kazan” etkinliğinden diskalifiye edilirsiniz.
  10. Bu etkinliğe ve Referans Programı’na aynı anda katılabilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaşlarınız görevleri tamamladığında, ilgili ödülleri alacaksınız.

Yorum yapın