Supra Oracles Airdrop’U + Toyota 2024 Supra Çekilişi

Photo of author

By admin

Yaklaşık $25 milyon yatırım almış olan Supra Oracles’ın airdrop kampanyasına uzun süredir katılıyorum ve görevlerini yaparak $SUPRA token ve STARs topluyorum. Tokenin, 2024’ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Airdrop’tan faydalanabilmek için yalnızca KYC (kimlik doğrulama) yapmanız gerekmektedir ve 600.000’den fazla KYC üyesi bulunmaktadır. Her hafta siteye 1 quiz ekleniyor ve bunu çözerek $SUPRA token topluyoruz. Cevaplar için bana mesaj atabilirsiniz, kesinlikle katılıyorum.

Bu zamana kadar topladıklarım ise şöyle: “Giveaway” bölümüne büyük ödüller ekleniyor. O sekme üzerinden katılmak ve şansımızı denemek için sadece Enter tuşuna basmamız yeterli. Aynı bölümde kazanan kullanıcıların isimlerini ve geçmiş ödülleri görebilirsiniz, yakın zamanda $10.000 değerinde altın hediye ettiler. Yeni çekiliş heyecan verici. ~$45.000 değerinde Toyota 2024 GR Supra Eğer ben değilse, umarım birimiz için olur. Proje küresel bir proje ve Airdrop’tan iyi bir şeyler yakalama umudunu veren oldukça beklenen bir projemiz. En azından kayıt olup KYC yaparak $SUPRA ve STAR toplayabilirsiniz.

Benim referansımla (kayıt olduğunuzda $SUPRA kazanırsınız): buradan

Merkezi olmayan finans (DeFi) alanında güvenilir verilere erişim, akıllı sözleşmelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Bu noktada Supra Oracles devreye giriyor. Supra Oracles, DeFi deneyiminizi verimli, şeffaf ve saldırılara karşı korumalı hale getirmek için gerçek dünya ile blok zinciri arasındaki boşluğu dolduran son teknoloji bir blockchain platformudur.

Supra Oracles, kullanıcılarına özel bir airdrop fırsatı sunuyor. Basit bir katılım sürecini tamamlayarak, cüzdanınızda anında 25 Stars ve 400 SUPRA token kazanarak DeFi maceranıza başlayabilirsiniz.

Supra Oracles Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılırım?

Supra Oracles airdrop etkinliğine katılmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Topluluğa Katılın : Supra Oracles topluluğuyla çeşitli sosyal medya platformlarında bağlantı kurun. Benzer düşünen meraklılarla etkileşim kurun, en son duyurulardan haberdar olun ve gelişen DeFi ekosisteminin bir parçası olun.
  2. Eksiksiz Doğrulama : Katılım sürecinde doğru bilgiler sağladığınızdan emin olun. Bu adım, topluluğu potansiyel dolandırıcılıktan korumak ve ödülleri adil bir şekilde dağıtmak için oldukça önemlidir.
  3. Ödüllerinizi Alın: Katılım süreci tamamlandıktan sonra 25 Stars ve 400 SUPRA doğrudan cüzdanınıza gönderilecektir.

Kayıt işlemlerine ve KYC’ye (kimlik doğrulama) henüz başlamadıysanız, “buraya” tıklayarak işlemlere başlayabilirsiniz.

Ayrıca, görevleri takip etmek için “buradaki” linki kullanabilirsiniz. Her yeni görevde ilgili quiz’in cevabını bulmanız gerekmektedir.

Şu ana kadar olan görevlerin quiz cevapları aşağıdaki gibidir:

  1. D- Hepsi
  2. D- Supra’nın performansı
  3. C- Supra üzerindeki bloklar
  4. A- Kabileler ve klanlar

Her görevi tamamladığınızda, o göreve ait quizi çözdükten sonra, görev sonunda e-mailinize bir “crate” (kutu) gönderilecektir. Bu kutuyu, e-maildeki bağlantıya tıklayarak hemen açmanız önemlidir. Zira belli bir süre içerisinde açılmayan kutular bir daha açılamamaktadır. Kutuların içinde SUPRA token ve Stars ödülleri bulunmaktadır.

Eğer bu airdrop hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, “Güncel Tüm Testnet ve Airdrop’lar” yazımıza göz atabilirsiniz.

Projeye ait hesaplara buradan erişebilirsiniz.

Bu benim üzerinde çalıştığım bir proje, tamamen katılıyorum, herkese bol şans, kazançlı olmasını diliyorum.

Yorum yapın