StarsArena Nedir ve StarsArena’da Nasıl Avax Kazanılır?

Photo of author

By admin

Twitter hesabınızı bağlayarak kolayca katılabileceğiniz bir platform olan “Stars Arena” adlı bu platform, ilgi çekmeye hızla devam ediyor.

Stars Arena‘ya katılan kullanıcılar, kendi profillerinin hisselerini satabilir, başka kullanıcıların hisselerini satın alabilir ve istedikleri zaman bu hisseleri elden çıkarabilirler. Henüz yeni başlatılmasına rağmen, platform şu anda 500 bin dolarlık TVL (Toplam Kilitli Değer) bandını aşmış durumda ve sosyal medya dApp’leri arasında 7. sıradadır.

Bu platform, herkesin rahatça anlayabileceği bir şekilde kullanıcılara kendi sosyal varlıklarını yönetme ve ticaret yapma imkanı sunmaktadır.

İşte kayıt olabileceğiniz bağlantı: StarsArena Kayıt: https://www.starsarena.com/?ref=capablanca35

Güncelleme: Merhaba dostlar! Kripto camiasındaki arkadaşlarımızın çoğu, son zamanlarda #SocialFi boğasını görmüştür. Birkaç harika proje birbiri ardına geldi ve güzel kazançlar elde ettik. Şu anda, kaçırmamanızı tavsiye ettiğim bir projeden bahsetmek istiyorum: AVAX ağında, tüm fenomenlerin, ünlülerin ve kripto camiasının yoğun ilgi gösterdiği StarsArena projesi (AVAX kurucusu Emin Gün Sirer dahil).

Vakit bulamadığım için bu projeye geç kaldığımı düşünüyordum. Ancak biraz araştırma yaptıktan sonra, Twitter hesabımı kullanarak kaydoldum ve şu anda güzel kazançlar elde etmeye başladım. Paylaştığım tweet üzerinden kazancımı görebilirsiniz: Kazanç Tweetim. Kullanıcılar, benim gibi yeni girenleri al-sat yaparak kazanıyor ve bu işlem üzerinden komisyon geliri elde ediliyor.

Benim profilimle bağlantı kurabilir ve bu serüvene katılabilirsiniz: Profilim. Şu ana kadar 4.353 AVAX kazandım ve bundan sonra alım-satım işlemlerine girişmeye karar verdim.

Ayrıca, projenin Toplam Kilitli Değer (TVL) durumuna ve gelecek Airdrop ile ilgili bilgileri de öğrenmek isteyebilirsiniz. (Not: Diğer SocialFi projelerine yan hesaplarımla katıldım ve Airdrop’larla güzel kazançlar elde ettim. Bu projenin de aynı şekilde olması muhtemel.)

Bu konudaki gelişmeleri takip etmeye devam edeceğim ve sizleri de güncel tutacağım. Herkese bol kazançlar dilerim!

Yorum yapın