REPUBLIK ile 20$ Airdrop Kazanma

Photo of author

By admin

REPUBLIK adlı sosyal medya uygulamasını uzun süredir kullananlar için harika bir haber var. 28 Kasım’da token dağıtımı yapılacak ve bu tokenlere sahip olabilmek için en az 500XP yani minumum bronz seviyesinde olmak gerekiyor. Şu anda 500XP’nin değeri yaklaşık 20 dolar civarında. Birkaç gününüzü ayırarak kolayca bu seviyeye ulaşabilirsiniz. Bu tokenler çoğu borsada listelenmiş durumda, dolayısıyla kolayca satabilir ve çekebilirsiniz. Bu harika fırsatı kaçırmayın!

Republic’e buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

REPUBLIK Nedir?

REPUBLIK, herkesin platformdaki etkileşimleri için ödüllendirildiği bir sosyal medya platformudur.

Geleneksel sosyal medyada kurallar genellikle şirketler tarafından belirlenir ve kullanıcılar paylaşımlarından gelir elde etmek istediklerinde platform ücretleri ve ek maliyetler ödemek zorunda kalırlar. Bu durum, herkesin tutkularını takip etmesini ve kendi kimliklerini yansıtan bir topluluk oluşturmasını zorlaştırır.

REPUBLIK, blok zinciri ve akıllı sözleşmeler kullanarak etkileşimde bulunmayı ve kazanmayı o kadar kolay hale getirir ki, REPUBLIK’teki herkes her zaman XP ve RPK Token sistemimizden ödül kazanabilir ve kazandığınızın çok daha büyük bir kısmını alabilirsiniz. Diğer sosyal medya platformları, size hiçbir şey vermeden verdiğiniz dikkat ve zaman üzerinden kar elde ederken, REPUBLIK’ün benzersiz modeli, topluluğumuzdaki herkesin platforma yaptığı her katkı için adil bir şekilde ödüllendirildiğinden emin olur.

REPUBLIK’ın gelir modeli nedir?

REPUBLIK bir borsa modeli üzerinde işler ve gelirini işlem, madencilik ve pazar ücretleri ile birlikte RPK olmayan işlemlerden elde eder.

REPUBLIK’te XP kazanmak.


XP, bir kullanıcının REPUBLIK Platformu’na katkıda bulunduğu miktarı temsil eder. Daha fazla etkileşimde bulundukça ve eğlendikçe daha çok XP kazanırsınız! Bu kadar kolay.

Herkes XP kazanabilir:

  1. Platformdaki içerikle ve diğer kullanıcılarla etkileşime girerek
  2. Kullanıcılar ve takipçilerden ‘Beğeni’ alan iyi içerikler oluşturarak.
  3. Arkadaşlarınız ve destekçilerinizin sizi topluluğunuzu oluşturmada desteklemesi için referans bağlantınızı paylaşarak. Bir kullanıcı bağlantınız aracılığıyla kaydolduğunda, siz XP kazanırsınız.
  4. REPUBLIK’te keyif aldığınız içerikleri arkadaşlarınız ve destekçilerinizle paylaşarak. Bir kullanıcı bağlantınız aracılığıyla kaydolduğunda, siz XP kazanırsınız.
  5. Günlük giriş yaparak REPUBLIK Uygulamasında aktif olmak (Her 7 günde bir yenilenir)

XP’nin RPK’ya dönüşüm oranı nedir?

Doğrudan bir dönüşüm yok. XP, platforma katkınızı temsil eder ve ek faydalar sağlayan yeni seviyelere ulaşmanızı sağlar. Toplam XP miktarına oranla kazandığınız XP’ye dayalı olarak RPK Token’leri alırsınız.

Örneğin: Eğer XP’nin %1’ini temsil ediyorsanız, RPK Airdrop’unun %1’ini alırsınız.

Daha fazla bilgi için Republic’in whitelist sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın